Monday, November 3, 2014

Aromaterapi për flokët

Për të vizituar faqen tonë zyrtare kliko direkt  Bimë Mjekësore
1 comment:

  1. bime mjeksore ka 1problem me masken kunder zbokthit; vajrat esencjale nuk shkrihen ne uje ato kan nevoj per bazen shkrirese qe normalisht esht vajore dhe nuk vihen kurr direkt mbi lekure. Flm per mirekuptimin! suksese!

    ReplyDelete