Thursday, July 12, 2012

Si te veprojme qe buzekuqi te rezistoje me gjate.

Eshte shume e thjeshte. Hapi i pare - lyejini buzet me ngjyren e preferuar, Hapi i dyte - Vini nje shtrese pudre mbi buzekuq, Hapi i trete - Aplikoni prap buzekuqin. Provojeni!


2 comments:

  1. Very nice and helpfull blog!!

    Ky esht blog im! http://dezenarch.blogspot.it/

    ReplyDelete
  2. E KAM PROVUAR DHE BUZET DUKEN VERTET SHUME BUKUR :)

    ReplyDelete