Sunday, June 10, 2012

Shampo e bere vete (per floke te yndyrshem)

Perberesit:

12 pika vaj esencial Eukalipti
12 pika vaj esencial Qeparisi
12 pika vaj esencial Rozmarine
85 grame sapun te lengshem (CASTILE te Dr. Bronner)
Perziejini mire dhe ruajeni ne nje kuti shampoje. Perdoreni si shampot e zakonshme.

5 comments:

 1. Ku mund ta gjejme kete sapunin e lengshem? Falemnderit

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sapunin e lengshem mund ta zevendesoni me nje sapun cfaredo (mire eshte te jete bimor), grijeni dhe treteni tek vajrat esenciale.

   Delete
 2. Ku mund t'i gjejme keta perberes? Help!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vajrat esneciale i gjeni ketu: Tirane - Rruga Hoxha Tahsin - 100 metra mbi Qendren Stefan (mbi Pazarin e ri). - perballe me Farmaci Xheni. Orari: 12:30-19:30

   Delete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete