Sunday, June 24, 2012

Pastrues fytyre me esence Livandoje

Per kete na duhen:                           www.facebook.com/Orjent.Line
* 6 luge gjelle me vaj te farave te rrushit
* 10 pika Vaj esencial te Livandos
* 5 pika Vaj esencial trendafili
* 1 luge gjelle me sheqer te kuq

Pregatitja:
Hidhni vajrat esenciale dhe sheqerin e kuq ne nje kavanoz te erret te paster, ruajeni ne nje vend te fresket. Perziejeni mire para çdo perdorimi, aplikojeni ne fytyre me nje masazh te lehte. Shpelajeni me uje te vakur pastaj te ftohte. Ky skrab do e beje lekuren shume te lemuar, dhe do e mbroje nga plakja.


No comments:

Post a Comment