Friday, June 8, 2012

Maske anti-moshe

Merrni 3 kokrra rrushi dhe shtypini mire, perziejini mire me 1/2 Avokado bashke me 1 luge gjelle xhel te Aloe Veras (nga bima direkt). Perzieji derisa te behet si krem, aplikoje ne fytyre dhe mbaje per 20 min. Shpelajen me uje te vaket pastaj te ftohte.


No comments:

Post a Comment